hjrs70t4xnr TorrMovie http://torrmovie.blogspot.com/16d8

Pozycjonowanie Stron

dobre darmowe programy

Dodane: 2008-12-23 22:19:28 przez chillout

Picasa 3 dostępna w wersji polskiejPicasa 3 - darmowy program od Google`a do organizowania i edytowania zdjęć - został udostępniony w polskiej wersji językowej. Znalazło się w niej kilka nowych funkcji, takich jak synchronizacja z internetem. Program Picasa 3 w wersji polskiej można pobrać ze stron Google`a. Jedną z nowości zawartych w tym programie jest opcja synchronizacji z internetem, która oszczędzi każdorazowego przesyłania zdjęć do Albumów Picasa po dokonaniu modyfikacji za pomocą programu...

...Picasa. Po uruchomieniu tej funkcji wszystkie zmiany dokonane przez użytkownika w danym albumie będą automatycznie odzwierciedlone w jego internetowej galerii. Kolejną nowością jest funkcja retuszowania obrazów, która umożliwia usuwanie brzydkich skaz i poprawienie jakości zdjęć. Poprawie jakości fotografii posłużą także takie funkcje, jak automatyczne usuwanie efektu czerwonych oczu, łatwiejsze przycinanie czy też funkcja dodawania tekstu lub znaków wodnych do zdjęć.

Picasa 3 umożliwia także przechowywanie obrazu wyświetlanego na ekranie. Po naciśnięciu klawisza PrtScn przy otwartym programie Picasa zrzut z ekranu zostanie automatycznie zapisany w folderze Zrzuty ekranu. Aby zaimportować obraz uchwycony przez kamerę internetową, wystarczy kliknąć przycisku Zrzut z kamery internetowej umieszczony na górnym pasku przycisków. Dodatkowo Picasa 3 daje możliwość łączenia zdjęć, nagrań wideo i muzyki w jeden film w formie multimedialnegopliku Windows Media. Więcej informacji na temat programu można znaleźć w Centrum Pomocy Picasa.

Źródło: di.com.pl

Dodaj komentarz

Chcesz wiedzieć więcej ? przejrzyj nasze archiwum


Web Analytics