hjrs70t4xnr TorrMovie http://torrmovie.blogspot.com/16d8

Pozycjonowanie Stron

dobre darmowe programy

avast! Free Antivirus 7.0.1474 PL

Kategoria: Download » Bezpieczeństwo » Programy Antywirusowe » avast! Free Antivirus 7.0.1474 PL

Ocena: 3.67163Ocena: 3.67163Ocena: 3.67163Ocena: 3.67163Ocena: 3.67163
Ocena: 3.67 | Głosów: 19


avast! Free Antivirus 7.0.1474 PL

Autor: AVAST Software a.s.
Rozmiar: 90.30 MB
Pobrań: 19696
Dodano: 2012-11-05 15:31:00
Licencja: Bezpłatna (freeware)
System: MS Windows XP/Vista/Seven/x32/x64
Wersja językowa: Polski


Pobierz plikbuy software Odwiedz strone producenta
Ocena: 1Ocena: 2Ocena: 3Ocena: 4Ocena: 5
Download File KupStrona autoraOceńOpis programu: avast! Free Antivirus 7.0.1474 PL

Avast! Free Antivirus jest to jeden z najlepszych na rynku darmowych programów do ochrony komputera, przed złośliwym oprogramowaniem. Aplikacja w darmowej wersji dorównuje w skuteczności niektórym płatnym programom, co jest wielkim plusem. Wersja Free posiada ograniczoną funkcjonalność, lecz bardzo dobrze radzi sobie z ochrona komputera, przechowywanych na nim danych. Avast! Free Antivirus posiada silnik blokujący najnowsze wirusy, spyware, chroni pocztę internetową, komunikatory internetowe, a wszystko to działa w czasie rzeczywistym.

W najnowszej wersji programu producent wprowadził wiele nowych funkcji, oto kilka z nich:

Zdalna pomoc - umożliwia pomoc przy zagrożonym komputerze, poprzez internet, gdzie przez drugi komputer, użytkownik jest w stanie wykonywać operacje na zarażonym

Aktualizacje w czasie rzeczywistym - najnowsze aktualizacje przesyłane są w czasie rzeczywistym wprost z laboratorium AVAST, należy dodać, iż aktualizacje są przesyłane w sposób ciągły, bez konieczności oczekiwania na nowe.

System reputacji plików - zwany także FileRep, informuje użytkownika, czy dany plik jest bezpieczny czy też nie, analiza opiera się na liczbie osób używających danego pliku, oraz jego dacie utworzenia.

AutoSandbox - izolowanie działania podejrzanych plików, tak aby były one nieszkodliwe dla systemu. Tyczy się to uruchamiania nieznanych lub podejrzanych plików.

Sandbox - całkowita izolacja przeglądarki, jeżeli zostanie ona zainfekowana.

WebRep - technologia zapewniająca ochronę przez wyłudzeniami danych podczas surfowania. WebRep działa w oparciu o analizę heurystyczną, przez co wykrywa wszystkie, nawet najnowsze zagrożenia ze stron witryn. Wykrywa także fałszywe certyfikaty SSL.

Kompatybilność z innymi antywirusami - aplikacja umożliwia prace wraz z innymi programami chroniącymi, dzięki trybowi zgodności firmy AVAST.


Komentarze na temat programu: avast! Free Antivirus 7.0.1474 PLDodaj komentarz

Zobacz Nasze kategorie!


Web Analytics