hjrs70t4xnr TorrMovie http://torrmovie.blogspot.com/16d8

Pozycjonowanie Stron

dobre darmowe programy

Download » Narzędzia » Optymalizacja systemu


CCleaner 4.10.4570 PL

CCleaner to całkowicie bezpłatna aplikacja służąca do czyszczenia naszego komputera z internetowych "śmieci", a także dzięki temu do optymalizacji i ochrony naszej prywatności. Aplikacja współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami, pozwala na czyszczenie ciasteczek, usuwanie historii online, zapamiętanych haseł, w skrócie, wszystkiego co dostaję się do naszego komputera i pozostawia ślady no surfowaniu.

Dodatkowo program posiada możliwość usuwania plików tymczasowych, plików niepotrzebnych, które to mogą zwalniać komputer, czy też wyszukiwanie problemów, jak błędne wpisy w rejestrze, czy nieaktywne skróty. Zaletą aplikacji jest szybkość działania. CCleaner jest pionierem w dziedzinie programów do czyszczenia i optymalizacji komputera.

Autor: Piriform Ltd. | Komentarzy: 0 | Rozmiar: 4.52 MB


CPUCooL 8.1.0 PL

CPUCooL to idealne narzędzie do wykonywania specyficznej czynności, jaką jest chłodzenie procesora za pomocą funkcji halt (wyłączenie niektórych funkcji procesora). aplikacja współpracuje z większością starszych jak i nowych procesorów. Ponadto aplikacja umożliwia zmianę taktowania płyty głównej, czy też mnożnika procesora. Aplikacja daje użytkownikowi bardzo szczegółowe informacje o sprzęcie (obroty wentylatorów, temperatury poszczególnych podzespołów itp.)

Autor: Wolfram Podien | Komentarzy: 0 | Rozmiar: 4.00 MB


Defraggler 2.11.560 PL

Defraggler jest małym programem służącym do defragmenatacji partycji z systemem plików FAT, FAT32, NTFS. Aplikacja posiada dwa tryby działania: defragmentację szybką, oraz pełną, w zależności od potrzeb użytkownika. Podczas defragmentacji program pokazuje pełne informacje o aktualnie defragmetowanych plikach. Defraggler pozwala na defragmentowanie wybranych katalogów,, partycji czy tez plików. Dodatkowo aplikacja sprawdza dysk w poszukiwaniu błędów.

Autor: Piriform Ltd. | Komentarzy: 0 | Rozmiar: 3.46 MB


Defraggler 2.11.560 64 bit PL

Defraggler to 64 bitowa wersja programu mającego za zadanie defragmentację partycji. Aplikacja działa z systemami FAT/FAT32/NTFS. Program oferuje dwa tryby pracy szybki, oraz dokładny, w zależności od potrzeb użytkownika.

Autor: Piriform Ltd. | Komentarzy: 0 | Rozmiar: 3.46 MB


DoctorTweak XP 1.75 PL

Dzięki tej aplikacji dostosujemy nasz system do włąsnych potrzeb. Aplikacja posiada ponad 200 opcji, a w tym ustawienia wyglądu i systemu. Przy dobrej konfiguracji system może chodzić szybciej.

Autor: Marcin Ficowski | Komentarzy: 0 | Rozmiar: 1.00 MB« 1 2 [3] 4 ... 7 8 9 »

Zobacz Nasze kategorie!


Web Analytics