hjrs70t4xnr TorrMovie http://torrmovie.blogspot.com/16d8

Pozycjonowanie Stron

dobre darmowe programy

Download » Internet, komunikacja » Przeglądarki internetowe


Comodo Dragon Internet Browser 28.1 PL

Comodo Dragon Internet Browser to nowoczesna przeglądarka, której głównymi atutami są szybkość działania i bezpieczeństwo. Aplikacja działa w oparciu o silnik WebKit, który jest otwartym oprogramowaniem. Aplikacja oferuje podstawowe funkcje przeglądarki, a dodatkowo posiada tak samo jak w Google Chrome, karty działające niezależnie od siebie, przez co zawieszenie jednej, nie powoduje zawieszenia całej przeglądarki. Jedną z ważniejszych cech aplikacji jest bezpieczeństwo, przeglądarka oferuje technologię sprawdzająca poprawność domen, identyfikację certyfikatów SSL, oraz blokadę ciasteczek oraz stron szpiegujących.

Autor: Comodo Group, Inc | Komentarzy: 0 | Rozmiar: 35.36 MB


Flock 3.5.3.4641 PL

Jest to przeglądarka internetowa, działająca na silniku Mozilli. Aplikacja jest skierowana do osób prowadzących blogi itp. , posiada użyteczne funkcje, takie jak blokowanie okienek ,czy też tzw. karty - dzięki którym możemy otworzyć wiele stron w jednym oknie przeglądarki.

Autor: Flock Inc. | Komentarzy: 0 | Rozmiar: 535.00 KB


Google Chrome 32.0.1700.107 PL

Google Chrome to najnowsze dziecko Google. Przeglądarka ma zapewniać użytkownikom szybkie, łatwe, oraz jak najbezpieczniejsze przeglądanie stron internetowych, posiada bardzo ładny i prosty interfejs.

Twórcy przeglądarki, skupili się głównie na prostocie użytkowania przeglądarki, jej szybkości działania, bezpieczeństwu oraz funkcjonalności.

Prostota działania przeglądarki
Budowa okna przeglądarki jest prosta, i przejrzysta, tak, aby żaden użytkownik nie miał problemu z jej obsługą.

Szybkość działania
W działaniu przeglądarki Chrome, został nałożony nacisk na jej szybkość i niezawodność działania. Sama aplikacja uruchamia się bardzo szybko, a strony internetowe wczytywaną są błyskawicznie, przeglądarka działa bardzo stabilnie.

Bezpieczeństwo
Dzięki wbudowanym w przeglądarce zabezpieczeniom przeciwko wyłudzaniu danych, złośliwemu oprogramowaniu, jej użytkownik może się czuć całkowicie bezpiecznie serfując po internecie. Dodatkowo Chrome posiada moduł automatycznej aktualizacji, dzięki której najnowsze poprawki i funkcje instalują się automatycznie.

Funkcjonalność
Google Chrome posiada bardzo dużo wbudowanych funkcji, takich jak: - tłumaczenie maszynowe tekstu na inny język
- motywy, dzięki którym zmienisz wygląd przeglądarki
- Google Web Store, gdzie znajdziemy dużą ilość motywów, rozszerzeń i aplikacji dla naszej przeglądarki
- Omnibox, dziąki tej funkcji w jednym oknie możemy wpisywać adres stron internetowych, jak i wyszukiwać dane słowa kluczowe.
- tryb incognito, dzięki któremu nasza przeglądarka nie zarejestruje w swojej historii wybranych przez nas adresów internetowych
- stabilność kart, jeżeli jedna karta ulegnie zawieszeniu, inne będą działać bez problemu

Autor: Google | Komentarzy: 0 | Rozmiar: 22.82 MB


Google Chrome 33.0.1750.70 Beta

Google Chrome Beta to najnowsza testowa wersja jednej z najlepszych przeglądarek internetowych. W najnowszej wersji przeglądarki programiści skupili się na tym aby była ona jeszcze szybsza a za razem bezpieczniejsza pod każdym względem. Program posiada najnowszy algorytm renderujący wczytywane strony, który znacznie przyśpiesza ich ładowanie. Co do bezpieczeństwa - wprowadzono mechanizm połączony z działaniem wyszukiwarki Google, która analizuje zawartość stron, i blokuje, te które posiadają groźna dla użytkownika treść. Dodatkowo przeglądarka analizuje pobierane pliki pod tym samym względem. Wersja Beta posiada jeszcze inne mniej ważne nowości i zmiany.

Uwaga: proces instalacji przebiega w trybie online.

Autor: Google | Komentarzy: 0 | Rozmiar: 723.00 KB


Google Chrome 34.0.1820.2 Dev

Google Chrome Dev to najnowsza, programistyczna wersja przeglądarki. Oznaczenie Dev (programistyczna) wskazuje, że najnowsza wersja posiada także funkcję, które są dopiero tworzone, lecz użytkownik może z nich korzystać na własną odpowiedzialność. Aplikacja może zatem działać niestabilnie. Wersja Dev posiada najnowsze zaawansowane dopiero co wrażane funkcje.

Autor: Google Inc. | Komentarzy: 0 | Rozmiar: 24.69 MB[1] 2 3 4 5 6 »

Zobacz Nasze kategorie!


Web Analytics