hjrs70t4xnr TorrMovie http://torrmovie.blogspot.com/16d8

Pozycjonowanie Stron

dobre darmowe programy

Download » Edukacja » Nauka języków


Angielski - Mówisz i Rozumiesz

Jest to multimedialny kurs dla osób początkujących i zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego. Program skutecznie uczy 1500 najważniejszych słów i zwrotów, krok po kroku objaśnia podstawy i tłumaczy najważniejsze zagadnienia gramatyczne, posiada ponad 5000 haseł. Specjalnie opracowane ćwiczenia oraz graficzny analizator wymowy doskonalą mówienie i kształcą rozumienie ze słuchu. Szybko zaczniesz mówić i rozumieć cudzoziemców. Wersję pełną możemy kupić na stronie producenta.

Autor: Edgard Multimedia | Komentarzy: 0 | Rozmiar: 36.34 MB


Angielski At Once! PL

Angielski "At once!" to nowoczesny i wszechstronny program komputerowy do nauki angielskiego dla początkujących i średnio zaawansowanych. Z "At once!" szybko i skutecznie nauczysz się nowych słówek oraz całych zwrotów przydatnych na co dzień. Ćwicząc z programem poznasz prawidłową wymowę i intonację, a także nabierzesz brytyjskiego akcentu. Dzięki "At once!" nie będziesz mieć trudności w zrozumieniu cudzoziemców! Współczesne nagrania i filmy wideo z Wielkiej Brytanii, specjalnie kręcone na potrzeby programu, oraz zdjęcia z egzotycznych zakątków świata i setki ilustracji sprawią, że nauka angielskiego będzie prawdziwą przyjemnością!


O programie

Tańszy niż kino!
Kurs multimedialny Angielski jest idealną propozycją dla osób już uczących się angielskiego - stanowi doskonałe wzbogacenie i uatrakcyjnienie nauki. Za niewygórowaną cenę 29 zł (mniej niż jedno wyjście do kina dla dwóch osób!) Użytkownik otrzymuje profesjonalny program, który długo się nie nudzi. Materiał językowy został podzielony na 13 grup tematycznych, dzięki czemu można wybrać szczególnie interesujące zagadnienia. W każdym z działów do dyspozycji jest kilkanaście różnego rodzaju ćwiczeń o zróżnicowanym stopniu trudności: m. in. nauka słówek, dyktanda, uzupełnianie tekstu, wybór właściwej odpowiedzi, krzyżówki. Wszystkie zadania są w pełni udźwiękowione [zobacz przykłady nagrań], a polecenia słyszymy po angielsku - z polskim tłumaczeniem do wyboru.

Dla całej rodziny
"At once!" jest programem rodzinnym - dzięki indywidualnym kontom użytkownika może korzystać z niego kilka osób. Program odznacza ćwiczenia już wykonane, punktuje wszystkie odpowiedzi, zlicza sumę punktów i wyświetla wyniki w tabeli Top Ten. Dzięki temu można samodzielnie śledzić swoje postępy w nauce i... rywalizować z resztą rodziny.

Nauka słówek
Specjalnie dla osób początkujących przygotowano naukę przydatnych słówek - między innymi nazw potraw, zawodów, przedmiotów codziennego użytku (czy wiecie jak po angielsku jest maść albo kucać?). Wszystkie słowa są zilustrowane zdjęciami - dzięki temu łatwiej je zapamiętać, udźwiękowione - uczymy się poprawnej wymowy oraz przetłumaczone na polski.

Akcent i wymowa
"At once!" oczywiście nie uczy tylko słówek, ale też całych użytecznych zwrotów i wypowiedzi, które prezentowane są w odpowiednich sytuacjach i kontekstach. Autorzy położyli nacisk na umiejętność posługiwania się żywym, współczesnym językiem, dlatego program zawiera mnóstwo interesujących, praktycznych dialogów. Warto zwrócić uwagę na filmy wideo, które prezentują autentyczne wypowiedzi Brytyjczyków. Program daje również możliwość nagrywania przez mikrofon i porównywania swojej wymowy z lektorem. Można w łatwy i nie stresujący sposób ćwiczyć akcent i intonację.

Dla zaawansowanych
Także osoby dobrze znające angielski znajdą w tym programie coś dla siebie. Godne polecenia są wspomniane już, specjalnie kręcone dla potrzeb programu, filmy i nagrania, w których wypowiadają się Brytyjczycy o bardzo zróżnicowanym akcencie. Można posłuchać fragmentów przemówień ze Speakers' Corner w Hyde Parku, czy autentycznych wypowiedzi londyńczyków o ich ulubionych klubach piłkarskich, a następnie ćwiczyć rozumienie ze słuchu np. uzupełniając luki w tekście. Poza tym niektóre z prezentowanych w programie słówek wykraczają poza podstawowy zasób słownictwa, a ciekawym i kształcącym zadaniem będzie na pewno dopasowywanie trudnych wyrazów do ich angielskich definicji.

Baw się!
Zamiast popadać w jesienną depresję albo zapadać w zimowy sen - lepiej uczyć się angielskiego! Twórcy kursu multimedialnego Angielski "At once!" zrobili wszystko, by nauka języka była wciągającą rozrywką. Angielski "At once!" to nowoczesny, profesjonalnie zrobiony program, którego zaletą jest rozbudowany materiał multimedialny: specjalnie kręcone w Wielkiej Brytanii filmy wideo, setki oryginalnych zdjęć i nagrania profesjonalnych lektorów. Atrakcyjna szata graficzna nie tylko uprzyjemnia naukę, ale czyni ją bardziej skuteczną.

Multimedia
Materiał multimedialny (filmy i nagrania) w całości powstał latem 2003 roku, przy udziale Brytyjczyków oraz cudzoziemców mieszkających w Wielkiej Brytanii. Wiele scen to autentyczny, nie reżyserowany dokument, szczególnie cenny dla wszystkich chcących opanować prawdziwy, żywy język. Poza tym niewątpliwą atrakcją programu są przepiękne zdjęcia, wykonane w egzotycznych zakątkach świata specjalnie dla "At once!".

Filmy wideo uczą żywego języka, którym posługują się na co dzień Brytyjczycy:

W programie, oprócz innych rodzajów ćwiczeń, występują także wygodne w obsłudze i często spotykane na egzaminach pytania typu "prawda czy fałsz?":

Krzyżówki - test ze znajomości słownictwa w przyjemnej formie.

Autor: Edgard Multimedia | Komentarzy: 0 | Rozmiar: 51.46 MB


Angielski dla dzieci - 7 diamentów 2.0 PL


Aplikacja oferuje:

- nauka słówek na obrazkach
- karaoke - śpiewaj po angielsku!
- zaskakujące animacje
- interaktywne gry
- łatwa obsługa (także dla rodziców)
- słownik - 1000 słówek z tłumaczeniem i wymową
- nauka wymowy - nagrywanie!


O programie

Wciągająca gra
Dzieci uczą się angielskiego przy okazji wędrówki po tajemniczym Mieście. Za poprawnie rozwiązane ćwiczenia lub gry otrzymują punkty. W nagrodę uzyskują też rozmaite skarby - przedmioty, dzięki którym odwiedzić można niedostępne części Miasta oraz diamenty pozwalające poznawać nowe piosenki w studio nagrań Karaoke. Celem gry jest zdobycie wszystkich 7 diamentów ukrytych w programie.

Nauka słówek
Wędrując po zagadkowym Mieście Twoje Dziecko odwiedzi ciekawe miejsca (zoo, wieżę widokową, bibliotekę, centrum handlowe...), a w nich nauczy się kilkuset słówek - pozna ich wymowę, pisownię i znaczenie. Wszystkie słówka i wyrażenia zostały w zabawny sposób zilustrowane oraz udźwiękowione wyłącznie przez rodowitych Anglików.

Słownik 1000 słówek
Dodatkowo, w programie znajduje się angielsko-polski słownik, zawierający aż 1000 udźwiękowionych słówek!

Nauka wymowy
Udźwiękowiony słownik, dzięki opcji nagrywania, pozwala ćwiczyć prawidłowy akcent i wymowę. Głosu do nagrań użyczyli wyłącznie native speakerzy.

Karaoke
Studio nagrań Karaoke zawiera zestaw łatwych, opracowanych specjalnie dla dzieci piosenek po angielsku. Twoje Dziecko będzie nie tylko mówić, ale także śpiewać po angielsku!

Gry i animacje
7 diamentów to przede wszystkim świetna rozrywka. Rozmaite gry językowe (m. in. krzyżówki czy klasyczne Memory) oraz zaskakujące animacje i efekty dźwiękowe sprawiają, że gra wciąga i długo się nie nudzi.


Przykładowe sposoby uczenia:

Wciągająca gra - dzieci uczą się angielskiego wędrując po tajemniczym Mieście:

Krzyżówka - wpisz poprawnie angielskie słowa:

Łowienie ryb - znajdź wszystkie angielskie słówka:

Prezentacje - uczą wymowy, pisowni i znaczenia aż 500 słówek:

Karaoke - Twoje Dziecko będzie śpiewać po angielsku:

Lilie - czyli klasyczne Memory:

Animacje - zaskakujące animacje i efekty dźwiękowe sprawiają, że gra długo się nie nudzi:

Mapa - ułatwia poruszanie się po grze oraz informuje o ćwiczeniach znajdujących się w poszczególnych miejscach:

Autor: Edgard Multimedia | Komentarzy: 0 | Rozmiar: 11.38 MB


English Translator XT patch 1.0.1 PL

Jest to najnowszy patch do pełnej wersji programu English Translator XT.

Patch dodaje:
- Listę haseł ignorowanych w module sprawdzania pisowni
- Możliwość minimalizacji Słownika podręcznego do tray\'a systemowego.
usprawnia:
- Jakość tłumaczenia dla niektórych konstrukcji gramatycznych
- Obsługę i kompatybilność z wersji 3.2 słowników użytkownika i listy haseł nietłumaczonych.

Autor: Techland | Komentarzy: 0 | Rozmiar: 12.03 MB


Hiszpański Mówisz i rozumiesz

Hiszpański - Mówisz i rozumiesz to multimedialny kurs dla osób początkujących i zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka hiszpańskiego. Program skutecznie uczy 1000 najważniejszych słów i zwrotów, krok po kroku objaśnia podstawy i tłumaczy najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Specjalnie opracowane ćwiczenia oraz graficzny analizator wymowy doskonalą mówienie i kształcą rozumienie ze słuchu. Szybko zaczniesz mówić i rozumieć cudzoziemców!

Autor: Edgard Multimedia | Komentarzy: 0 | Rozmiar: 41.95 MB[1] 2 3 »

Zobacz Nasze kategorie!


Web Analytics